Ürünlerimizi beğendiniz mi?

  
Tamir ve İade İşlemleri


Gedikpaşalı'nın Müşteri Mutluluğu Anlayışı

Gedikpasali'nın Müşteri Mutluluğu Anlayışı tüm ürün ve hizmetleri için geçerlidir. Tüm Gedikpasali çalışanları bu felsefeyle uymakla yükümlüdür. Amacımız size farklı ve iyi hizmet vermektir.

Gedikpaşalı mağazalarından almış olduğunuz ayakkabılar, kullanılmış olmamak koşuluyla, renk, model, numara değişikliği için, ürün faturası (size hediye edilmiş ise hediye kartı) ile birlikte 30 gün içinde herhangi bir mağazamıza getirildiğinde değiştirilir.

Ayakkabınızı fiyatı aynı olan başka bir ayakkabı ile değiştirebilirsiniz. Almak istediğiniz herhangi bir ayakkabı bulamazsanız, iade ettiğiniz ayakkabı karşılığı kadar iade mal fişi alabilirsiniz. Yeni seçtiğiniz ayakkabının fiyatı ilk aldığınızdan daha düşükse, aradaki fark size tüm Gedikpasali mağazalarında geçerli olan ve istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir fiş ile takdim edilir.

Değiştirmek istediğiniz ayakkabının fiyatında herhangi bir değişiklik olmuş ise, ayakkabının değiştirmek istediğiniz anki fiyatı geçerli olacaktır.

Ürün Transferi

Herhangi bir Gedikpasalı mağazasında, beğendiğiniz ayakkabının size uygun numarası ve rengi yoksa, bu istediğinizi satış danışmanımıza bildirmeniz olacaktır. Beta, seçtiğiniz ayakkabıyı aynı şehirdeki bir başka mağazadan xx gün içinde, bulunamadığı takdirde başka şehirden xx gün içinde temin edip size bilgi verecektir.

Değiştirme, İade İşlemleri

Gedikpasali mağazalarından almış olduğunuz ayakkabılarda kullanım öncesi veya sonrası herhangi bir kalite problemi olduğuna inanıyorsanız, 2 ay içinde faturanız ile birlikte herhangi bir mağazamıza başvurabilirsiniz. Üretim kusurunun olup olmadığı, kusur varsa onarımı, değiştirme ya da geri ödeme uygulamalarından hangisinin nasıl yapılacağı, müşteri hizmetleri birimimiz tarafından size bildirilecektir.

Online Satış